O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. cea mai reputativă organizație de creditare nebancară din Republica Moldova, anuntă concurs pentru angajare:

Șef secție vînzări-auto

Dacă ești un profesionist și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum aveți această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea proporțională.

Dacă ești responsabil, disciplinat și activ, aplică CV-ul cu o poză la: hr@easycredit.md       cu specificarea ”Expert-auto” sau apelați: 0 7845 1111.

Oferim:
⦁ Pachet social 100% conform CM RM
⦁ Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
⦁ Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
⦁ Posibilitate de avansare
⦁ Oficiu modern
⦁ Alte facilități

Scopul postului: Evaluarea pieții auto, promovarea și vânzarea activă a creditelor auto. Realizeaza rapoartelor de evaluare pentru toate tipurile de bunuri mobile: auto (autoturisme, autovehicule, automobile,) alte bunuri. Încheierea contractelor de credit și contractelor de colaborare.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul financiar-economic sau tehnic⦁ O bună experiență în domeniu.
  • Competențe în evaluare a piaței auto, promovarea si vânzarea activă a creditelor auto.
  • Abilități analitice și de previziune.
  • Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel
  • Cunoaşterea limbii române și limbii ruse
  • Permis auto cat. B

Responsabilități:

  • Planificarea și coordonarea activității secției ;
  • Prezentarea rapoartelor periodice de activitate ;
  • Evaluarea pieței auto.
  • Cunoașterea reglementărilor în vigoare privind activitatea creditării persoanelor fizice și evaluarea bunurilor.
  • Experienţă de muncă în domeniul creditării persoanelor fizice sub gajul automobilului (examinarea, perfectarea contractelor, acordarea și monitorizarea creditelor)
  • Dezvoltarea relațiilor de colaborare cu partenerii companiei, precum și stabilirea unor noi relații de parteneriat.
  • Asigurarea îndeplinirii obiectivelor planului de afaceri al companiei.