Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдавским капиталом (чем и гордимся :-) ), лидер в области предоставления IT-решений для бизнеса.

Опыт работы более 8 лет. В списке наших клиентов крупнейшие мировые и молдавские компании.

Manager de birou

CE VĂ OFERIM:

  • Lucru într-un birou confortabil, în raionul Riscanovca, str. Miron Kostin 15/1.
  • Program: 9:00-18:00 de luni până vineri;
  • Angajare oficiala/Pachet. social;
  • Echipă tânără, veselă și prietenoasă;
  • Instruire cuprinzătoare, dezvoltare profesională (traininguri, seminarii cu specialiști);
  • Serviciu de anvelope de ieșire "Autoshina" cu reducere de 50%;
  • Cafea naturala pe cheltuiala companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Plata în rate pentru achiziționarea de echipamente (pentru nevoi personale) după 6 luni de muncă în companie;
  • Divertisment: PlayStation, aparat de joc, fotbal de masă, săgeți etc.;
  • 50% compensare pentru sport;
  • Acces gratuit la biblioteca corporativă cu literatură modernă de afaceri;
  • Salarii la timp;

CERINȚELE PRINCIPALE PENTRU CANDIDATI:

  • Cunoașterea limbilor ruse și române la un nivel înalt (obligatoriu);
  • Abilitatea de a lucra cu echipamente de birou;
  • Cunoașterea și abilitatea de a lucra cu MS Office.

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:

  • Pregătirea ofertelor comerciale;
  • Corespondență de afaceri prin e-mail;
  • Lucrul cu documente;
  • Întâlnirea cu clienții la birou și însoțirea lor;
  • Negocieri cu clienții prin telefon;
  • Prelucrarea și pregătirea ofertelor;
  • Raportarea muncii depuse;
  • Executarea ordinelor individuale ale capului;

Trimiteți CV-ul dvs. prin e-mail: job@webmaster.md
În antetul scrisorii, indicați poziția dorită.
                        Experiența ta nu este importantă pentru noi, tu ești important pentru noi!