Cel mai mare magazin online Rozetka.md recrutează:

Manager Produs/Categorie

ROZETKA — cel mai mare magazin online din Moldova și Ucraina. De 15 ani îndeplinim de la dorințe mici la planurile mărețe a milioane de oameni.

Responsabilități:

  • Analizează piața, identifică și propune spre adăugare produse noi;
  • Urmărește și răspunde de aprovizionarea stocului;
  • Menține și dezvoltă relația cu furnizorii/producătorii;
  • Negociază promoții și exclusivități;
  • Asigură viteza de rotație a stocurilor;
  • Urmărește executarea lunară a planului de vânzări și marketing;
  • Avizează propunerile de lichidare de stoc.

Cerințe:

  • Experiență de muncă de minim 1 an pe un post similar;
  • Experiență de muncă în formarea și promovarea sortimentului;
  • Experiență în elaborarea, implementarea și promovarea categoriilor de produs;
  • Cunoașterea bazelor marketingului, metodelor de promovare a categoriilor;
  • Experiență în negociere, abilități înalte de comunicare;
  • Înțelegerea caracteristicilor de piață, metodelor de formare a prețurilor și promovare a produsului.

Se oferă:

  • Oportunitate de a aduce rezultate în cea mai dinamică companie din țară;
  • Sarcini interesante care îți vor oferi posibilitatea de a dezvolta și descoperi potențialul;
  • Acces la o biblioteca variată de cărți;
  • Pachet salarial motivant corelat cu experiența;
  • Mediu de lucru într-un colectiv prietenos și profesionist.
Ne dezvoltăm și dăm oportunitate de dezvoltare. Căutăm oameni cu același spirit de dăruire, iar când îi găsim, nu-i mai lăsăm să plece. La ROZETKA te poți dezvolta împreună cu o echipă de profesioniști sau îți poți schimba specializarea, dacă vrei să încerci ceva nou. Poți experimenta continuu sau poți alege un domeniu, pe care să-l însușești până la rădăcini. Acesta este locul unde poți activa întreaga viață, fără a avea senzația că stai pe loc.

Aplică acum! Trimite CV-ul tău la adresa de email hr@rozetka.md