Angajăm:

Manager de aprovizionare cu materiale de construcţii

Promstroi- Grup” S.A. – Companie de proiectare si construcţii industriale a obiectelor comerciale invita la colaborare Manager de aprovizionare cu materiale de construcţii cu experienţă în muncă.

Cerinţe:
- Studii superioare economice sau studii tehnice (preferabil în construcţie);
- Cunoaşterea limbii române şi ruse;
- Experienţă în muncă, în construcţie sau comerţ minim 2 ani;
- Cunoaşterea calculatorului, cunoaşterea programei WinSmeta 2000 (este binevenită);
- Cunoaşterea preţurilor la materiale de construcţie, amplasarea depozetelor şi a magazinelor de materiale de construcţie;
- Cunoaşterea documentaţiei normative în construcţie (este binevenită);
- Responsabil, comunicabil, mobil, gîndire analitică;
- Organizat, cinstit, onest, energic, atent , comunicabil;
- Posesor de automobil (este binevenită);
Responsabilităţi:
- Întocmirea şi însoţirea contractelor privind materialele de construcţie;
- Cumpărarea materialelor şi a echipamentului la cererea diriginţilor de şantier;
- Asigurarea ajungerii materialelor la obiect în termini stabiliţi;
- Căutarea furnizorilor noi;
- Dezvoltarea relaţiilor de parteneriat de lungă durată cu furnizori şi producători;
- Analiza permanent a pieţii;

Conditii:
- Orar: luni-vineri de la 8:00-17:00
- Colectiv tînăr şi prietenos
- Convorbiri telefonice corporative
- Masa de prînz din contul companiei
- Achitarea cheltuielelor de transport/benzină (în cazul automobilului)
- Oficiu Uzinelor 90
- Salariul se stabileşte în urma convorbirii

Persoanele cointeresate pot trimite CV cu poza cu indicarea postului Manager de aprovizionare la adresa : hr.promstroi@gmail.com
Doar candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la interviu.
Iulia 078808108