”Profmet Grup” SRL (группа компаний LIDER) приглашает к себе в команду:

”Profmet Grup” SRL (grupul de companii LIDER) invită în echipa sa și angajează:

Руководитель отдела продаж (25 000 лей) / Șef secția vânzări (25 000 lei)

Компания предлагает:

  • Заработную плату - 25 тыс. леев брутто;
  • Обучение и непрерывное повышение квалификации за счет компании;
  • Работа в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
  • Служебный автомобиль.

    Обязанности:
  • Управление командой менеджеров по продажам и эффективная организация работы в отделе прямых продаж;
  • Анализ и стратегическое планирование продаж;
  • Отслеживание динамики продаж и  выполнения плана продаж;
  • Анализ рынка, конкурентов, расширение клиентской базы.
  • Требования к кандидатам:
  • Опыт работы в продажах от 3-х лет;
  • Навыки ведения переговоров, анализа, планирования продаж;
  • Знание румынского и русского языков;
  • Ответственность, аналитическое и стратегическое мышление, стрессоустойчивость, настойчивость.

Compania oferă:

  • Salariu motivant (25 mii lei brut);
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
  • Transport de serviciu.

Responsabilități:

  • Gestionarea echipei aflate în subordine și organizarea eficientă a activităților de muncă din cadrul secției vânzări;
  • Analiza și planificarea strategică a vânzărilor;
  • Monitorizarea dinamicii vânzărilor și controlul îndeplinirii planului de vânzări;
  •  Analiza pieții și a mediului concurențial, lărgirea portofoliului de clienți.

Cerințe față de candidat:

  • Experiență de cel puțin 3 ani în vânzări;
  • Competențe de negociere, analiză și planificare în vânzări;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Responsabilitate, spirit analitic și strategic, rezistență la stres, perseverență.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon:  079947888.