Angajăm:

Manager proiecte

Sunteți candidatul:

  • experienta in domeniul industriei alimentare /vinicole / chimice;
  • capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare, atenţie distributivă, corectitudine, capacitate rapidă de decizie;
  • cunoștințe de automatizare, tehnice, mecanice și de utilizare a echipamentelor folosite în vinificație (studii superioare - constituie un avantaj)
  • cunoasterea tehnologiei in industria vinicolă (constituie un avantaj);
  • se preocupa permanent de cresterea productivitatii muncii in conditii de igiena si calitate.

Descrierea jobului:

  • stabilirea vizitelor la intrepriderile de industrie alimentara si vinificatie pentru propunerea ofertelor de dezvoltare si renovare a sistemelor;
  • incheierea contractelor cu companiile interesate;
  • raportarea catre conducerea companiei despre activitatile desfasurate;
  • asigurarea indeplinirii indicatorilor de performanta stabilite de catre conducere.

Oferta societății noastre:

  • Angajare oficială de muncă;
  • Oportunităţi de carieră;
  • Nivelul salarial - bazat pe rezultatele interviului.
  • Mediu de lucru dinamic
  • Telefon de serviciu.

 Program de lucru: 09:00-18:00 (de luni pînă vineri)

 Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa  electronică: profconsultinghr@gmail.com
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.
Confidențialitatea datelor se garantează!