Angajăm:

Operator serviciu suport/relatii clienti

Pentru a crea o relație de lungă durată cu clienții Bizu, avem nevoie de o persoană în echipă în calitate de operator serviciu suport/relații/grija față de clienți.

Responsabilități de bază:
- Contactarea clienților pentru a afla informații despre calitatea produselor procurate de ei ;
- Suport linia fierbinte a magazinelor noastre;
- Recepționarea și prelucrarea recenziilor primite de la clienți;
- Colectare feedback clienți;
- Statistici si rapoarte în baza informațiilor obținute.

Cerințe:
- Persoana foarte comunicabilă și plină de viață;
- Rezistență la stres;
- Experiență de lucru cu oamenii;
- Atent/a la detalii;

Compania oferă:
- Grafic de lucru : Luni-Vineri , ora 9:00-18:00
- Oficiu confortabil în centru , str. Feredeului 4,
- Salariu competitiv ( care se revizuie 1 data în an în dependență de rezultate)
- Cafea, acces la biblioteca companiei;
- Bonusuri pentru performanțe;
- Dezvoltare personală și profesională , te ajutăm să devii mai bun.

Vrei să fii parte a unei echipe tinere, ambițioase în continuă dezvoltare?

Aplică acum CV-ul tau la adresa hr.bizumen@gmail.com, te rugă să indici pozitia pentru care aplici .

Detalii la tel: 068755201 - Cristina