Angajăm:

Consultant online

GETS , magazin de încălțăminte pentru toată familia angajează Vînzători-Consultanți Online .
Ești la Tu cu rețelele de socializare?
Îți place să petreci timp la calculator sau telefon mobil?
Îți place să comunici cu persoane noi ?
Ești pasionat/ă de vînzări ?
Avem un job super înteresant pentru tine !!!

Responsabilitățile unui Vînzător-Consultant Online sunt:
- Prelucrarea mesajelor și comentariilor pe rețele de socializare Facebook , Instagram, Viber, Whats Up;
- Preluarea apelurilor telefonice;
- Recepționarea și procesarea comenzilor de la clienți;
- Consultarea clienților despre produse , promoții etc.
- Pregătirea comenzilor pentru livrare;
- Conlucrarea cu livratorul și vînzătorii consultanți din alte magazine.
- Vînzarea produselor.

Cerințe față de candidat:
- Abilități dezvoltate de comunicare;
- Spirit de echipă;
- Initiativă și flexibilitate;
- Operativitate, punctualitate, responsabilitate și rezistență la stres;
- Orientarea spre rezultat;
- Capacitatea de a însuși rapid lucruri noi;
- Cunoașterea limbii română și rusă scris și vorbit ;
- Cunoașterea PC la nivel avansat.
- Utilizator de internet încrezător, înțelegerea principiilor funcționării magazinelor online;
- Experiența de muncă în domeniul vînzărilor va fi un avantaj;
- Aspect plăcut si îngrijit.

Compania vă garantează:
- Salariu motivant bazat pe rezultat , 3000 fix+ % din livrări;
- Grafic de lucru 2 zile lucrătoare 2 zile libere , de la 9:00-18:00;

- Lucru din magazin : str.Cuza-Voda 21 ;
- Echipă dedicată ,responsabilă și progresistă;
- Îți oferim suport financiar în dezvoltare personală și profesională

Suntem siguri că ești cel mai bun în domeniul tău !

Expediază CV-ul cu mențiunea postului pentru care candidezi la adresa - specialist.resurse.umane@gmail.com - pentru a stabili o convorbire !

Te așteptăm cu drag în echipă !!!!