HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Recepționist

Cerințe:
• Studii mеdii sau supеrioarе finisate;
• Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat;
• Persoană sociabilă, prezentabilă.

Responsabilități:
• Supravеghează în permanență clienții, preocupându-se de buna lor deservire și informare corectă;
• Răspunde cu promptitudine la solicitările clientului;
• Asigură păstrarea registrului unic de intrări, ieșiri , al organizației;
• Asigură activitatea de telefonie centrală a organizației;
• Asigură activitatea de informații generale pentru public;
• Răspunde de preluarea corespondenței sosită pe adresa firmei:( plicuri ,faxuri,oferte,etc.).

Oferta:
• Salariu competitiv;
• Angajare oficială;
• Experiență în cadrul unei echipe prietenoase de profesioniști;
• Program: luni -vineri9:00/17:00,
sâmbătă 9:00/14:00.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 022-202986/060422844