Cel mai mare magazin online Rozetka.md recrutează:

Manager logist
ROZETKA– companie mare, cu oportunități reale de dezvoltare. Căutăm oameni cu același spirit de dăruire, iar când îi găsim, nu-i mai lăsăm să plece. Aici vă puteți dezvolta împreună cu o echipă de profesioniști sau vă puteți schimba specializarea, dacă sunteți curioși să încercați ceva nou. Puteți experimenta continuu sau vă puteți alege un domeniu, pe care să-l însușiți până la cel mai înalt nivel. Fiecare dintre voi decide dacă vrea să evolueze pe verticală sau să efectueze zilnic munca preferată într-o companie cu stabilitate. Acesta este locul unde puteți activa întreaga viață, fără a avea senzația că stați pe loc.

Misiunea noastră– să fim un asistent universal în alegerea oricărui produs pe internet. Locul unde se poate găsi orice, oricând. Datorită căutării inteligente și prestarea onestă a serviciilor, facem viețile clienților noștri un pic mai bună chiar în acest moment.

Transformăm visele a milioane de oameni în realitate și îi căutăm mereu pe cei, care ne-ar putea ajuta să devenim mai buni. Dacă crezi că ai resursele necesare pentru a face oamenii mai fericiți, iar prestarea de servicii din Moldova – cea mai bună din lume, te așteptăm la noi!

Coordonarea și capacitatea de gestionarea sunt niște aptitudini pe care le îmbrățișezi cu ușurință? Te pricepi la organizarea proceselor și ești as în planificare? Atunci ești persoana pe care o căutăm pentru a suplini poziția vacantă de Manager logist.

Responsabilități:

  • Organizarea traseului optim de transportare conform programul zilnic de livrare;
  • Coordonarea, monitorizarea și supervizarea activității curierilor;
  • Gestionarea proceselor de livrare a comenzilor în conformitate cu planul stabilit.

Cerințe:

  • Experiență de muncă într-o poziție similară, minim 2 ani;
  • Atitudine proactivă, orientată către rezolvarea problemelor;
  • Capacități excelente de comunicare, planificare și negociere.

Se oferă:

  • Oportunitate de a aduce rezultate în cea mai dinamică companie din țară;
  • Sarcini interesante care îți vor oferi posibilitatea de a dezvolta și descoperi potențialul;
  • Acces la o bibliotecă variată de cărți;
  • Pachet salarial motivant corelat cu experiența;
  • Mediu de lucru într-un colectiv prietenos și profesionist

Te așteptăm cu drag în echipa ROZETKA. Nu ezita și trimite-ne CV-ul tău hr@rozetka.md

Află mai multe despre noi: https://rozetka.md /