Cel mai mare magazin online Rozetka.md recrutează:

Manager logist

Coordonarea și capacitatea de gestionarea sunt niște aptitudini pe care le îmbrățișezi cu ușurință? Te pricepi la organizarea proceselor și ești as în planificare? Atunci ești persoana pe care o căutăm pentru a suplini poziția vacantă de Manager logist.

Responsabilități:

  • Organizarea traseului optim de transportare conform programul zilnic de livrare;
  • Coordonarea, monitorizarea și supervizarea activității curierilor;
  • Gestionarea proceselor de livrare a comenzilor în conformitate cu planul stabilit.

Cerințe:

  • Experiență de muncă într-o poziție similară, minim 2 ani;
  • Atitudine proactivă, orientată către rezolvarea problemelor;
  • Capacități excelente de comunicare, planificare și negociere.

Se oferă:

  • Oportunitate de a aduce rezultate în cea mai dinamică companie din țară;
  • Sarcini interesante care îți vor oferi posibilitatea de a dezvolta și descoperi potențialul;
  • Acces la o bibliotecă variată de cărți;
  • Pachet salarial motivant corelat cu experiența;
  • Mediu de lucru într-un colectiv prietenos și profesionist.

ROZETKA — cel mai mare magazin online din Moldova și Ucraina. De 15 ani îndeplinim de la dorințe mici la planurile mărețe a milioane de oameni.

Ne dezvoltăm și dăm oportunitate de dezvoltare. Căutăm oameni cu același spirit de dăruire, iar când îi găsim, nu-i mai lăsăm să plece. La ROZETKA te poți dezvolta împreună cu o echipă de profesioniști sau îți poți schimba specializarea, dacă vrei să încerci ceva nou. Poți experimenta continuu sau poți alege un domeniu, pe care să-l însușești până la rădăcini. Acesta este locul unde poți activa întreaga viață, fără a avea senzația că stai pe loc.

Aplică acum! Trimite CV-ul tău la adresa de email