HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacan:

Manager în servicii marketing și vânzari

Cerințe:
• Persoană sociabilă, prezentabilă, pozitivă;
• Cunoașterea limbii enleze la nivel avansat;
• Experiență de lucru într-o funcție similară, prezintă un avantaj;
• Studii superioare finisate.

Responsabilități:
• Realizarea obiectivelor de vânzări și profit pentru produsele departamentului;
• Aplicarea și respectarea structurii de prețuri aprobate de directorul general;
• Respectarea bugetului aprobat pentru acțiunile de vânzare și marketing și a altor bugete alocate;
• Respectarea standartelor cu privire la imaginea firmei și a brandurilor comercializate etc.

Oferta:
• Salariu competitiv;
• Angajare oficială;
• Experiență în cadrul unei echipe prietenoase de profesioniști;
• Program: luni -vineri9:00/17:00,
• Sâmbătă 9:00/14:00.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 022-202986/060422844