Compania anunță un concurs pentru ocuparea unui post vacant:

Programator 1C 8.3

Așteptările noastre de la candidat:
1. Disponibilitatea de a studia o cantitate mare de informații într-un timp scurt;
2. Capacitatea de a lucra fără un TK clar;
3. Înțelegerea și revizuirea codului de program al altcuiva;
4. Este sacru să respecti termenele;
5. Experiența în companiile farmaceutice este un plus;

Cerințele noastre pentru candidat:
1. Studii superioare (tehnic);
2. Experiență de lucru relevantă de cel puțin 3 ani (de preferință în organizații medicale din domeniul IT / implementarea proiectelor IT pentru organizații din domeniul asistenței medicale);
3. Cunoașterea limbajului de programare și a configurațiilor tipice 1C (Contabilitate, ZUP, ERP);
4. Abilități de comunicare, atenție la detalii, responsabilitate. Experiență în dezvoltarea de rapoarte și formulare tipărite și înțelegerea arhitecturii client-server 1C;
5. Cunoașterea managementului, contabilității și codului fiscal al Republicii Moldova ;
6. Nivel avansat de Microsoft Excel ;
7. Mentalitate analitică, gândire logică, abilități de procesare a datelor mari;

Responsabilitati principale:
1. Suport pentru performanța unui cont de întreprindere bazat pe platforma 1C 8.3;
2. Modificarea configurației pentru nevoile întreprinderii în funcție de cerințele utilizatorilor;
3. Întreținere, asistență tehnică pentru utilizatori;
4. Optimizarea interogărilor către SGBD;
5. Încărcarea datelor de la sisteme terțe (schimb de fișiere, servicii web) ;
6. Dezvoltarea de scripturi / scrierea de interogări personalizate în baza de date;

Compania oferă:
1. Angajare oficială;
2. Plata stabilă și la timp a salariilor ;
3. Oportunitate de creștere profesională, ierarhica, salarială;
4. Abilitatea de a învăța și dezvolta abilitățile tale;
5. O echipă de oameni cu aceeași idee, o atmosferă democratică și creativă în echipă;

Dacă aveți nevoie de un loc de muncă interesant într-o companie farmaceutică în continuă dezvoltare și oferta noastră este interesantă, trimiteți-vă CV-ul cu datele de contact și nivelul salariului dorit

E-mail: hr@farmina.md