HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Contabil Șef

Responsabilități:

- Asigură întocmirea rapoartelor financiare;
- Verificarea soldurilor clienți, furnizori, bancă;
- Informarea permanentă cu privire la modificarea legislației în domeniul contabilității și fiscalității și luarea măsurilor necesare pentru respectarea lor, închiderea lunii (TVA, impozit pe profit etc.) și depunerea declarațiilor lunare;
- Respectarea termenilor limită cu privire la situațiile financiare lunare și anuale, precum și predarea lucrărilor contabile la timp;
- Coordonarea cheltuielilor conform bugetului planificat;

Cerințe:

- Studii superioare Economie/Contabilitate/Finanțe;
- Experiență preferabilă de minim 5 ani experiență în poziție similară;
- Abilități de operare PC ( Word, Excel, 1C);
- Cunoașterea limbilor româna, rusa;
- Responsabilitate, seriozitate, receptivitate, onestitate;

Se oferă:

- Angajare oficială;
- Salariu motivant;
- Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 8:30 – 18:00);

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică rr10@search4staff.com , indicând codul  CBA în subiect sau să apeleze numărul  062101257.