HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Șef Departament IT

Obiectivul postului: Asigurarea funcționalității continue a sistemelor informaționale și rețelei corporative a Băncii.

Responsabilități:

  • Organizarea, coordonarea lucrărilor de elaborare, implementare și susținere a sistemelor informaționale ale băncii;
  • Conducerea și organizarea proiectelor de implementare a soluțiilor informatice, platformelor noi bancare;
  • Asigurarea respectării sistemului de management al Securității Informatice;
  • Îmbunătățirea continuă a sistemelor informaționale ale Băncii;

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul IT/ telecomunicații;
  • Cunoașterea limbilor române, ruse, engleze;
  • Vechime în muncă minim 5 ani în domeniul IT;
  • Capacități manageriale de organizare a lucrului în echipă;

Beneficii:

  • Loc de muncă stabil;
  • Pachet social, salariul competitiv;

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa rr20@search4staff.com , indicând codul SIT. Detalii la 062101257.