IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Specialist la Laboratorul Tehnologic

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii în domeniu;
  • Cunoaşterea proceselor tehnologice de producere;
  • Capacitate de analiză şi control;
  • Lucru în echipă;
  • Cunoaşterea limbilor română / rusă;
  • Operare PC

Responsabilități:

Controlul:
- parametrilor fizico-chimici şi organoleptici ai producţiei conform planului de calitate,
- calităţii tehnice şi tehnologice a apei,
- respectării regimurilor tehnologice,
- produselor finite coform prevederilor normative.
Întocmirea corectă şi la timp a documentaţiei corespunzătoare;

Oferim:

  • Salariu competitiv și achitat la timp;
  • Asigurare medicală privată;
  • Prînz asigurat de companie;
  • Bonus anual;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei și multe alte beneficii.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Sau să ne contacteze la numerele de telefon: (022 885 219; 0(79) 706641)