Dacă ești o persoană comunicabilă, energică, cu aptitudine de convingere și lucru în grup, nu rata șansa să activezi în Departamentul Comercial.

Manager Comercial

Cerințe:

  • Cunoasterea tehnicilor de vanzări și negocieri;
  • Cunoștințe operare PC (MS Office, Power Point, Excel nivel avansat);
  • Abilități foarte bune de comunicare si relaționare;
  • Abilități de negociere și perseverență;
  • Rezolvarea creativă a potențialelor probleme ce pot apărea;
  • Capabil să transpună teoria în practică;
  • Permis de conducere categoria B
  • Autoturism personal

Responsabilități:

  • Vinzarea produselor și serviciilor financiare ale companiei;
  • Identificarea și atragerea potenţialilor clienţi;
  • Menţinerea relaţiei cu clienţii existenţi;
  • Crearea şi distribuirea ofertelor comerciale ;
  • Prezentarea produselor și serviciilor prin telefon,email și personal;
  • Negocierea şi semnarea contractelor;

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare, de preferință în finante, economie, management, vînzări;
  • Cunoșterea limbilor română rusă.
  • Abilități foarte bune de negociere și promovare a produsului;
  • Competențe în căutarea activă a noilor clienți;
  • Abilitatea de a formula gândurile clar, structurat și accesibil;
  • Abilitatea de a intra ușor în contact cu clientul;

Calităţi personale:

  • Angajare oficială în câmpul muncii.
  • Salariu atractiv (salariu fix  de la 12 000 net + % bonus performanțe).
  • Compensare amortizarea uzură autoturism.
  • Număr telefon corporativ.
  • Pachet social complet.
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit si productiv.
  • Ceai,cafea ,biscuiti nelimitat din contul companiei

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV prin e-mail: hr@paymaster.md   cu menționarea postului.