KRAGMAN GmbH compania angro germană specializată în producere, vânzare și distribuirea produselor alimentare angajează:

Asistent Director

Responsabilități:
- Aptitudini organizatorice excelente;
- Capacități de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp;
- Atenție către detalii;
- Abilități de comunicare scrisă și verbală;
- Capacitatea de a lucra și a respecta termenii limită.
- Asigurarea comunicării între angajații companiei – mediul intern şi extern.

Cerințe față de candidați:

  • Experienţă în astfel de poziţie;
  • Intelegență (gândire logică, memorie);
  • Utilizarea avansată MS Office, navigare internet;
  • Vorbirea si scrierea în limbile română, rusă și engleza (obligatorie);
  • Cunoașterea limbii germane și turcă reprezintă un avantaj;
  • Responsabilitate, sociabilitate, abilităţi organizatorice;
  • Capacitatea de a lucra cu termene limită şi respectarea acestora.
  • O persoană persuasivă, cu orientare spre rezolvarea diferitor situații;
  • Să fie integră și să păstreze confidențialitatea informațiilor și secretelor corporative.

Beneficii:
- Angajare oficială;
- Program de lucru: luni-vineri între orele 9.00 - 18.00;
- Salariu decent;
- Instruiri, educație;
- Oportunitate pentru dezvoltarea carierei.

Expediați CV-ul dvs. cu o fotografie la adresa hr@kragman.de
În subiectul scrisorii  specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați