KRAGMAN GmbH compania angro germană specializată în producere, vânzare și distribuirea produselor alimentare oferă post de muncă:

Manager de vânzări la telefon pentru piata Germaniei

Responsabilități:

  • Formarea ofertelor comerciale;
  • Lucrul cu baza de clienți;
  • Vânzarea prin telefon a serviciilor companiei;
  • Căutarea activă a potențialilor clienți și contactarea clienților existenți.
  • Oferirea consultațiilor potențialilor clienți în vederea prestării serviciilor.

Cerințe:

  • Cunoasterea limbei ruse (obligatoriu). Limba română, turcă, germană și engleză – reprezintă un avantaj!
  • Abilitati de comunicare;
  • Disciplină;
  • Rezistență la stress.

Beneficii:

  • Angajare oficială;
  • Program de lucru: luni-vineri între orele: 10.00 - 18.00;
  • Salariu decent;
  • Instruiri și traininguri;
  • Oportunitate pentru dezvoltarea carierei.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@kragman.de
În subiectul scrisorii  specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați