Asociația Agențiilor de Recrutare din RM.

Avem ca misiune dezvoltarea domeniului de recrutare  și informarea cetățenilor despre oportunitățile lucrului legal peste hotare.

Manager vânzări or. Rîșcani

Asociația Agențiilor de Recrutare anunță postul vacant de manager vânzări !
Experiența de lucru aici nu va conta, doar dorința de a învăța.

★ Îți oferim un salariu MOTIVANT, cu multe bonusuri și o posibilitate să acumulezi o experiență în comunicări eficiente și tehnici de vânzări!

Competențe și studii:
 - diplomă de studii superioare;
 - cunoașterea limbilor română și rusă;
 - cunoștințe de operare PC

 Responsabilitati de bază:
- promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;
- deservire calitativă ai clienților noștri și gestionarea oficiului;
- procesarea documentelor;

 Beneficii oferite:
- salariu competitiv:
- program de lucru stabil;
- oficiu modern cu amplasare comodă și accesibilă, centru orasului;
- pachet social deplin;
- oportunități de creștere profesională și financiară;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@asociatia.md
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNA ACUM!
Nr de contact: 079911110