Asociația Agențiilor de Recrutare din RM.
Avem ca misiune dezvoltarea domeniului de recrutare și informarea cetățenilor despre oportunitățile lucrului legal peste hotare.

Reprezentant filială or. Rîșcani

Suntem în căutarea unui nou coleg deschis(ă) spre noi cunoștințe, sociabil(ă), responsabil(ă) și dornic(ă) să lucreze în echipa noastră de profesioniști.

* Hai la noi în echipă dacă te regăsești în descripția jobului!

CERINȚE:
- candidat ce deține diplomă de studii superioare;
- cunoașterea limbilor română și rusă- nivel conversațional;
- utilizator de PC și tehnică de birou;

RESPONSABILITĂȚI:
- vei gestiona oficiul și vei deservi calitativ clienții;
- vei promova ofertele de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;
- vei procesa documentele necesare;

BENEFICII:
- salariu competitiv;
- program de lucru stabil;
- oficiu modern cu amplasare comodă și accesibilă în centrul orasului;
- pachet social deplin;
- oportunități de creștere profesională și financiară;
- traininguri de calitate;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@asociatia.md
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNĂ ACUM!
Nr de contact: 079911110, Victoria