SRL „Totul pentru contabil” este administratorul paginii www.contabilsef.md. Pagina www.contabilsef.md fondată din anul 2008 este prima pagina din RM destinată contabililor, auditorilor, directorilor financiari, economiștilor și altor persoane interesante de profesia contabilă. Oferim informații actuale și utile pentru a duce evidența contabilă în cadrul legal, cum ar fi modificări în legislația fiscal-contabilă, noutăți, articole, întrebări-răspunsuri, sinteze și alte materiale.

Contabil

Responsabilități principale:
- Evidența contabilă a companiei,
- Participarea la pregătirea conținutului paginii www.contabilsef.md,
- Pregătirea și plasarea diferitor materiale (noutăți, articole, legislație, etc.) pentru pagina
- Pregătirea răspunsurilor la întrebările parvenite de la vizitatorii paginii

Cerințe față de candidat:
- studii superioare în domeniul contabilității și auditului,
- cel puțin 2 ani de experiență profesională în poziția de contabil,
- abilitați analitice și de comunicare,
- abilitați de lucru independent și în echipa,
- cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator,
- cunoașterea limbilor română și rusă

CE OFERIM:
- un pachet salarial atractiv și motivant în dependență de rezultatele muncii și nivelul profesional.
- oportunități de creștere profesională și financiară (acces la toate materialele paginii, participarea la seminarele de instruire organizate de contabilsef.md)
- post de muncă în cadrul unui colectiv unit în birou confortabil situat chiar în centrul orașului
- program de lucru: 8:00-17:00 (de luni până vineri).

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa VCiobanu@contabilsef.md  sau contabilsef.md@gmail.com  cu specificarea postului.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.