SRL „Totul pentru contabil” este administratorul paginii www.contabilsef.md. Pagina www.contabilsef.md fondată din anul 2008 este prima pagina din RM destinată contabililor, auditorilor, directorilor financiari, economiștilor și altor persoane interesante de profesia contabilă. Oferim informații actuale și utile pentru a duce evidența contabilă în cadrul legal, cum ar fi modificări în legislația fiscal-contabilă, noutăți, articole, întrebări-răspunsuri, sinteze și alte materiale.

Manager marketing

RESPONSABILITĂȚI:
• Pregătirea conținutului (articole, știri, bannere, emailuri, etc.) pentru postări în mass-media, pe site, paginile din rețelele de socializare, email marketing;
• Dezvoltarea și implementarea proiectelor, campaniilor de promovare noi și perfecționarea celor existente, elaborarea diferitor măsuri privind stimularea vânzărilor;
• Analiza pieței, implementarea noilor mecanisme pentru promovarea serviciilor;
• Utilizarea analizelor web pentru a stabili succesul campaniilor de marketing, pregătirea rapoartelor privind eficiența campaniilor;
• Dezvoltarea noilor metode de îmbunătățire a rezultatelor SEO si SEM
• Cercetarea pieței și mediului concurențial referitor la produse

CERINȚE OBLIGATORII:
• studii superioare, preferabil în domeniul marketing;
• experiența reușită de 1 an într-o companie financiară sau în mass-media;
• cunoștințe în domeniu marketingului digital, email marketing, SEO, etc;
• cunoștințe despre analizele web si instrumente de monitorizare;
• cunoașterea limbilor română și rusă;
• PC - utilizator experimentat;
• disponibilitatea portofoliului, cazuri de succes;
• abilitați analitice si de comunicare.
• abilitați de lucru independent si in echipa.

CE OFERIM:
- Un pachet salarial atractiv și motivant în dependență de rezultatele muncii (KPI).
- oportunități de creștere profesională și financiară
- post de muncă în cadrul unui colectiv unit în birou confortabil situat chiar în centrul orașului
- program de lucru: 8:00-17:00 (de luni până vineri).

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa contabilsef.md@gmail.com  cu specificarea postului.