Vrei să faci parte din echipa Sport Park?

Anunţăm loc vacant

Kinetoterapeut / Antrenor

Cerinţe:
⦁ Studii în domeniu (obligatoriu)
⦁ Cunoştinţe de anatomie, fiziologie, nutriţie, terapii alternative/complementare, psihologie
⦁ Abilități înalte de comunicare, atitudine pozitivă, responsabilitate
⦁ Constituție atletică, pregătire fizică bună
⦁ Cunoaşterea limbilor română și rusă
⦁ Experiența cel puțin 1 an
⦁ Flexibilitate la regimul de muncă

Responsabilități:
⦁ Determină corect afecțiunea persoanei
⦁ Creează programul de recuperare pentru afecțiunile cele mai des întâlnit.
⦁ Efectuează antrenamente/ședințe personale și programe de recuperare
⦁ Oferă recomandări individuale privind tipul de activitate fizică și nivelul de efort fizic admisibil
⦁ Învață și ajută clienții să utilizeze în mod corespunzător echipamentul sportiv
⦁ Acordă primul ajutor în caz de accidente

Remunerarea și condițiile de muncă:
⦁ Nivel înalt de salarizare;
⦁ Posibilitatea de a frecventa gratuit piscina, sala de forță
⦁ Posibilitatea de dezvoltare profesională

Persoanele interesate rugăm să expedieze CV- ul cu fotografia inclusa (obligatoriu), la adresa de e-mail: office@sportpark.md

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Ne vedem la SportPark!