«Business-expert» - это возможность творческой
 и профессиональной реализации

Specialist SMM
Suntem în căutarea unei persoane creative, pasionată de marketing, care își dorește să crească alături de noi și este pregătită să facă față provocărilor.

Noi îți oferim:
- Proiecte interesante;
- Echipă formată din designer, targetolog și marketolog;
- Pachet salarial atractiv (depinde de competențele tale) + bonusuri;
- Lucrul într-un colectiv tânăr, într-un mediu dinamic și plăcut.Suntem în căutarea unei persoane creative, pasionată de marketing, care își dorește să crească alături de noi și este pregătită să facă față provocărilor.

Candidatul potrivit:
- Social Friendly - persoană pozitivă, optimistă și sociabilă;
- Open-Minded - deschisa la idei noi, vine cu idei și propuneri;
- Bun Executor - poate să facă ordine în orice proces/lucru, cu calități bune de executor;
- Problem-Solver - nu folosește cuvintele “nu știu”, “nu se poate”, vine cu propuneri pe care le dezvoltă împreună cu echipa;
- Bun Comunicator - persoană diplomată, care găsește limbajul comun cu restul colegilor, construiește discuția într-un mod pozitiv, având mereu argumente;
- Competențe Digitale - experiență legată de digital marketing și rețele de socializare, inclusiv crearea conținutului.

Responsabilități:
- Elaborarea creativului si content de impact în mediul online, împreună cu designeri și marketolog
- Implicarea activă în realizarea campaniilor de marketing și în acordarea de sprijin pentru atingerea obiectivelor

Nu ezitați să ne trimiteți CV-ul, chiar dacă nu sunteți sigur că va potriviți. Examinăm toate CV-urile, fără excepție!

Afla mai multe despre noi pe:
Site-ul nostru: http://be-adv.com/ro/

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa:
hr@be-adv.com