Angajăm:

Manager vinzari in oficiu (Chisinau)

Ne extindem și căutăm  pentru echipa noastră super-eroi în vânzări!

Compania oferă:
  • Salariu atractiv (baza+procent);
  • Program de muncă: Lu-Vi, 08:30 -17:30,Sambata,08:30-13:00;
  • Telefon de serviciu;
  • Traininguri și consultanță în dezvoltarea personală și profesională;
  • Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr;
Responsabilități:
  •  Promovarea și comercializarea produselor către clienți;
  •  Consultarea clienților și alegerea soluțiilor optime;
  •  Elaborarea ofertelor;
  •  Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți și parteneri;
Cerințele companiei:
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Abilități bune de comunicare, vînzare și negociere;
  • Cunoștințe temeinice despre tehnicile de vînzare și de abordare a clienților;
  • Experiența în vînzări active va constitui un avantaj;
  • Responsabilitate, ambitie, optimism, orientare spre rezultat;
  • Abilități de a stabili rapid contact cu orice tip de oameni.
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul 068255529