Angajăm:

Manager Instruire în Vînzări ce cunoaște limbi străine

Deja de 8 ani Compania Bismobil Kitchen, aduce în casele DVS mobilă de bucătărie, de calitate superioară, proiectată de designeri calificați, individual și pentru toate gusturile!
Continuăm să ne dezvoltăm și peste hotarele Republicii Moldova. În anul 2021 am deschis showroom de bucatarii in Sofia-Bulgaria; Barcelona -Spania, curand Moscova -Rusia, Ucraina, Belgia, Elveția, Italia, Franța, Portugalia...
Astăzi, suntem disponibili cu o ofertă de lucru pentru postul de manager instruire, care cunoaste una din limbile straine vorbită pe acel teritoriu!!!

 Te întrebi care vor fi responsabilitățile tale?
- Vei fi ambasadorul companiei în țara respectivă;
- Vei instrui echipa de vânzări;
- Vei transmite principiile și valorile în echipele noi;

De la tine se cere:
- Să cunoști una din limbile străine precum este Spaniola (Catalonia), Engleza, Italiana, Germana, Ucraineana;
- Să ai experiență în domeniul vânzărilor de minim 2 ani;
- Să fii deschis spre comunicare;
- Să deții competențe manageriale;
- Să fii deschis în a învăța lucruri noi;
- Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
- Să fii atent la detalii;
- Disponibilitate pentru deplasări peste hotarele țării.

Ce oferă compania?
- Instruire zilnică și traininguri de specialitate;
- Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
- Autonomie în planificare
- Program de lucru — full time, de la ora 10 la 19, cu posibilitatea desfășurării activității de la distanță;
- Oportunitatea de a interacționa cu piața locală și internațională;
- Angajare oficială, asigurarea socială și medicală;
- Condiții europene de lucru;
- Salariu stabil + Bonusuri în funcție de performanță;
- Perspective de creștere într-o companie care se dezvoltă pe plan internațional.

Vino să faci parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă. Dacă ești deschis la provocări și iubești mult călătoriile atunci nu sta mult pe gînduri aplică CV-ul!

Te invit să faci cunoștință cu noi.
www.bismobilkitchen.md
Trimite acum CV-ul la adresa de email: hr.bismobil@gmail.com
Departamentul HR Va lua legărura cu DVS.