Angajăm:

Șef Departament Programare

DOMENIUL DE ACTIVITATE: dezvoltarea, implementarea și întreținerea sistemelor informatice utilizate în procesul prestării serviciilor de telecomunicații.

RESPONSABILITĂȚI:
Planificarea, stabilirea obiectivelor, controlul și gestionarea activității departamentului de programare care are drept scop:
1. dezvoltarea, implementarea, întreținerea și optimizarea programelor folosite pentru:
- crearea sistemului de billing;
- ținerea evidenței contabile;
- întocmirea dărilor de seamă;
2. completarea documentelor de însoțire;
3. elaborarea caietelor de sarcini.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
- înțelegerea modului de funcționare a sistemelor de evidență;
- cunoștințe de programare;
- cunoștințe de contabilitate;
- cunoștințe în domeniul bazelor de date și SQL;
- experiență de cel puțin 5 ani în domeniul tehnologiilor informaționale;
- cunoașterea limbilor rusă și română (cunoașterea limbii engleze este binevenită);
- cunoașterea programului 1C (constituie un avantaj).

OFERIM:
- program de lucru full time;
- 5 zile lucrătoare pe săptămînă, de la 9:00 pînă la 18:00;
- salariu motivant (mărimea exactă a căruia se va discuta în cadrul interviului);
- compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice;
- birou situat într-o zonă accesibilă chiar în centrul orașului.

Expediați CV-ul la adresa electronică: itkompany@mail.ru