Start Credit – organizație de creditare nebancară ce oferă acces micilor antreprenori și populației responsabile, la resurse financiare cu costuri echitabile, pentru creșterea economică a țării și îmbunătățirea nivelului de trai a populației.

Expert Credite

De ce ți-ar place să ne ai ca și colegi?

  • Suntem pasionați de ceea ce facem și dedicați misiunii
  • Vrem să fim din ce în ce mai buni
  • Fiecare persoană este importantă în echipa noastră
  • Promovăm echilibrul între muncă și viața personală

Candidatul ideal:

  • Are studii superioare
  • Are experiență în domeniul servicii financiare și asigurări
  • Are calități excelente de comunicare și abilități interpersonale necesare pentru lucrul cu clienții
  • Este responsabil, sociabil și integru
  • Are o atitudine pozitivă și hotărâtă
  • Este creativ si are idei inovatoare
  • Are aptitudini pentru utilizarea calculatorului (Microsoft Office, Internet)

Atribuțiile postului:

  • Promovarea și prezentarea produselor de creditare către potențiali clienți și parteneri;
  • Dezvoltarea și gestionarea corespunzătoare a portofoliului de clienți;
  • Deservirea calitativă și rapidă a clienților;
  • Cross selling;
  • Răspunderea într-un mod profesionist și în timp util la reclamațiile, întrebările și cererile clienților;
  • Asigurarea introducerii, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informației în baza de date;
  • Realizarea obiectivelor de performanță stabilite de către companie;
  • Alte responsabilități legate de deservirea clienților.

Noi oferim:

  • Șansa să lucrezi într-o echipă tînără și dinamică;
  • Salariu MOTIVANT;
  • Grafic de muncă full time;
  • Întreg Pachet social.

Fă parte din echipa noastră și vei avea un rol dinamic și complex!

Trimite CV-ul tău la adresa de email: startcredit.info@gmail.com