Compania de construcții “FLORMIN-COM” se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în cautare de noi angajați. Vino în echipa noastră ca agent de vânzări!

Agent de vânzări

Celui mai bun candidat i se oferă:

  • Grafic de muncă: 8 ore/zi, 5/2;
  • Salariu motivant, achitat la timp + bonusuri;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social;
  • Telefon de serviciu și gadgeturi pentru activitate;
  • Instruire profesională continuă;
  • Ambianță plăcută de lucru.

Ne-am dori că viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:

  • Studii superioare sau speciale (profilul economic, juridic ar constitui un avantaj);
  • Cunoașterea limbilor rusă și română (cunoașterea limbii străine ar constitui un avantaj);
  • Abilități excelente de comunicare, negociere și convingere;
  • Rezistență la efort și stres;
  • Orientarea spre rezultat;
  • Experiență de lucru în domeniul vânzărilor (în domeniul imobiliar constituie un avantaj);
  • Spirit de echipă și disciplină;
  • Permis de conducere și automobil (constituie avantaj).

Responsabilități:

  • Promovarea ofertelor companiei pentru clienții potențiali și cei existenți;
  • Identificarea de noi clienți;
  • Negocierea și încheierea contractelor;
  • Realizarea planului de vânzări;
  • Cercetarea si analiza pieţei de profil;

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: flormincom.hr@gmail.com  , indicând în subiectul scrisorii ”Agent de vânzări”