HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Auditor

Despre companie: Una dintre primele 3 bănci în Republica Moldova. Banca ce oferă soluții inovative, făcând parte din grupul internațional.
Responsabilități:

  • Exercită misiuni de audit intern asupra tuturor activităților desfășurate de Bancă;
  • Perfectează rapoarte de audit și vine cu propuneri de optimizare a proceselor auditate;
  • Participă la elaborarea programelor de control şi formarea dosarelor misiunilor de audit;

Cerințe:

  • Studii superioare cu profil economic;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza (avantaj);
  • Experiență bancară (minim 3 ani);
  • Abilități analitice și de sinteză.

Beneficii:

  • Grafic de lucru 8.30-17.30, luni-vineri;
  • Salariu competitiv + bonusuri, tichete de masă;
  • Oportunități de dezvoltare a carierei.

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa sv30@search4staff.com  , indicând codul ADV. Detalii la 060102909.