HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Șef secție carduri de debit și proiecte

Despre companie: Una dintre primele 3 bănci în Republica Moldova. Banca ce oferă soluții inovative, făcând parte din grupul internațional.
Responsabilități:

  • Elaborarea și implementarea produselor de card noi și îmbunătățirea produselor existente;
  • Actualizarea actelor normative interne aferente activității de emitere a cardurilor;
  • Conlucrarea cu sisteme internaționale de plăți privind noile servicii, tehnologii, reguli și mandate;

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul economic;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza;
  • Experiență bancară (minim 3 ani);
  • Cunoaşterea avansată MS Office;
  • Capacități de organizarea și planificare.

Beneficii:

  • Grafic de lucru 8.30-17.30, luni-vineri;
  • Salariu competitiv + bonusuri, tichete de masă;
  • Oportunități de dezvoltare a carierei.

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa sv30@search4staff.com   , indicând codul CBV. Detalii la 060102909.