Compania Dita Estfarm este cel mai mare distribuitor farmaceutic în Republica Moldova cu istorie de peste 25 ani si peste 300 de angajati. Dita Estfarm este în căutarea unui :

Manager import dermatocosmetica

Profil general:
• Studii superioare finisate;
• Cunoașterea fluentă a limbilor romană,rusa și engleza;
• Cunoștințe avansate a Ms Ofice (Word, Excel) și 1C;
• Experiența pe o poziție similară constituie un avantaj;
• Abilități de planificare și organizare a timpului, eficiență la locul de muncă;
• Atenție la detalii, orientare spre dezvoltare;
• Loialitate și confidențialitate;

Responsabilități:
• Comunicarea cu furnizorii interni / externi;
• Asigurarea implementării condițiilor contractuale convenite cu furnizorii;
• Menținerea nivelului necesar de stoc și îndeplinirea comenzilor;
• Dirijarea procesului de transportare a mărfurilor;
• Pregătirea rapoartelor interne și analiza evoluției indicatorilor
• Evidența documentației aferente livrărilor;
• Monitorizarea procesului de import / achiziții locale;
• Analiza pieței...

Conditii:
• Salariu competitiv;
• Mediu de lucru plăcut;
• Grafic de lucru Luni- Vineri 08:30-17:30.
• Pachet social deplin conform legislației RM.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV cu poză pe adresa de email alina.cebanu@dita.md   cu specificarea postului pentru care candidați.