Cautam un:

Project Manager

Proiectele și produsele noastre:
1. Produse de publicitate: imprimare, ambalaj, etichetă
2. Naming, Identitate, Brandbook
2. Dezvoltarea creativității și conceptului campaniei de publicitate
3. Coordonarea campaniilor de publicitate pe internet

Oferta noastra:
• Salariu -15 000 lei + bonusuri
• Proiecte interesante
• Echipa și formarea profestională
• Oportunitate pentru creșterea profesională și dezvoltarea carierei

Cerințe pentru solicitant:
1. Cunoașterea și înțelegerea produselor publicitare, marketing
2. Experiența intr-un post similar, managementul proiectelor
3. Studiile in domeniul marketing reprezintă un avantaj
4. Comunicarea înaltă și capacitatea de a lucra în echipă
5. Abilități de management și nivel ridicat de organizare
6. Responsabilitatea și implicarea pentru rezultatele proiectelor
7. Capacitatea de a stabili sarcini și de a controla implementarea
8. Сunoașterea limbelor română și rusă

Responsabilități:
1. Negociere și prezentare
2. Managementul și controlul implementării proiectului
3. Planificarea și raportarea implementării proiectului
4. Realizarea obiectivelor proiectului.

Suntem gata să invităm la interviu candidații cu orice așteptări salariale. De asemenea, nu ezitați să ne trimiteți CV-ul, chiar dacă nu sunteți sigur dacă vă potriviți. Examinăm toate CV-urile, fără excepție.

Așteptăm CV-ul dvs. la e-mail: hr@be-adv.com