Angajăm:

Manager Relații Clienți (Republica Dominicană) (limba spaniolă)

Căutăm o persoană care va activa la filiala companiei din Republica Dominicană.

Responsabilități:
- vînzarea produselor și serviciilor companiei către clienții fideli și cei noi (70% din timpul de lucru fiind destinat apelurilor telefonice, iar 30% revenindu-le întîlnirilor față în față cu clienții);
- acordarea de asistență clienților filialei în procesul desfășurării activității comerciale și în activitatea lor pe piețele financiare;
- organizarea și desfășurarea de evenimente (inclusiv în scop de instruire) și prezentări pentru clienții companiei.

Cerințe:
- cunoașterea limbilor spaniolă și rusă (cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj);
- experiență în vînzări (experiența anterioară în domeniul financiar, al vînzărilor sau al oferirii de consultanță clienților ar fi binevenită);
- abilități de comunicare, exprimare corectă, capacitatea de a realiza o comunicare telefonică eficientă;
- experiență în activitatea pe piețele financiare;
- experiență în realizarea activității comerciale în mod independent (trading);
- experiență în organizarea și desfășurarea prezentărilor și cursurilor de instruire.

Filiala companiei este situată în Santo Domingo, capitala Republicii Dominicane și unul din cele mai vechi orașe din Caraibe.

Program de lucru: 10.00-19.00 (de luni pînă vineri).

Salariu: partea fixă în mărime de 1 000 dolari SUA + partea variabilă calculată în baza indicatorilor de performanță obținuți (se achită în lei conform cursului oficial la ziua achitării).

Compania își asumă compensarea cheltuielilor pentru deplasarea pînă la locul de muncă, dar și costul călătoriei tur-retur în timpul concediul anual de odihnă.

Pentru mai multe detalii expediați un mesaj la adresa de poștă electronică.