Angajăm:

Менеджер по работе с клиентами/ Manager relaţii cu clienţii

Atribuții:
• Stabilirea și dezvoltarea relațiilor cu clienți potențiali și existenți ai companiei
• Consultare şi negociere cu privire la achiziționarea serviciilor companiei
• Negocierea contractelor
• Identificarea problemelor întâmpinate de către clienți și soluţionarea lor
• Informarea clienților despre cele mai noi soluţii în sistemele de securitate
• Participarea la evenimente, conferinţe, întruniri de afaceri

Abilităţi:
• Bunăvoință, disciplină, responsabilitate
• Discurs competent, concis
• Abilitatea de exprimare a gândurilor în mod clar
• Experiență în vânzări sau servicii pentru clienți
• Dorința de realizare ca şi profesionist

Oferim:
• Angajarea oficială în câmpul muncii
• Partea fixă a salariului+ bonus din vânzări
• Oficiu în centrul oraşului
• Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă tânără și profesionistă

Dacă eşti cointeresat şi corespunzi cerinţelor de mai sus aşteptăm CV-ul cu poză la adresa: hr@media-security.eu