Angajăm:

Specialist Marketing (part-time)

Beneficii:

  • Salariu achitat la timp;
  • Masa caldă care îți oferă un motiv de bucurie și relaxare, într-un spațiu prietenos, absolut gratuit;
  • Încurajăm dezvoltarea personală și îți oferim posibilitatea să te dezvolți în cadrul companiei.

Cerințe:

  • Studii superioare în Marketing;
  • Experiență în domeniu de minim 2 ani;
  • Cunoştinţe bune de operare PC MS Office (Word, Excell) și a unui soft de grafică;
  • Cunoşterea limbilor română şi rusă, engleza constituie un avantaj;
  • Persoană autodidactă, ambițioasă; sociabilă și empatică.

Responsabilități:

  • Implementarea obiectivelor de marketing ale companiei;
  • Elaborarea planului de marketing și realizarea acțiunilor necesare;
  • Participarea la dezvoltarea și introducerea de noi produse;
  • Analiza mediului intern și extern de marketing al companiei;
  • Gestionarea bugetului de marketing;
  • Creșterea notorietății brandului;
  • Coordonarea campaniilor de promovarea în Social Media.

 Dacă cauți un lucru stabil și dorești să lucrezi într-un mediu profesionist, care îți oferă multiple oportunități și unde îți poți pune în valoare cunoștințele, trimite CV-ul tău pe adresa de e-mail: hr@capcasamare.md

Vom fi bucuroși să colaborăm!