Angajăm:

Community Manager

Fitness Mama, cel mai mare proiect online de fitness pentru femei vorbitoare de limbă română, este în căutare de Community Manager.

Cerințele de la candidat și ulterioarele responsabilități sunt:
- organizarea evenimentelor LIVE cu cei mai buni specialiști din diferite domenii, legate de sănătatea și frumusețea femeii, dezvoltarea copiilor, relațiile cu cei apropiați;
- organizarea proiectelor de loializare a membrilor activi prin concursuri;
- asigurarea unei atmosfere plăcute în chat-uri și grupuri de Facebook;
- colectarea istoriilor de succes de la participante;
- organizarea colaborărilor de PR cu alți bloggeri și instituții media pentru promovarea proiectului Fitness Mama;
- pregătirea playlist-urilor muzicale și sfaturilor utile pentru membri;
- asigurarea integrării cât mai plăcute a membrilor noi în proiectul Fitness Mama;
- dezvoltarea programului de parteneriat cu scopul de atragere a membrilor noi în comunitate.

Oferim un salariu extrem de motivant (cu o eventuală posibilitate de creștere) și posibilitatea de a lucra de la distanță, având un program flexibil de lucru, dar cu deadline-uri stricte.