Compania Documente.md angajează:

Asistent Manager

Compania Documente.md angajează Asistent Manager:

Responsabilitatiile postului:
- Organizarea pregatirii documentelor, materialelor, informatiei necesare pentru activitatea productiva a companiei;
- Consultatii telefonice;
- Executarea altor indicatii si dispozitii a sefului nemijlocit.

Ce oferim:
* Salariu fix + Bonusuri de performanță
* Oficiu modern amplasat in centrul orasului (mun.Chișinău)
* Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid

Cerinţe:
- Cunoașterea limbii române si ruse la nivel de comunicare avansată;
- Aptitudini de operare PC si Internet
-  Abilitati de comunicare si negociere, limbaj coerent, dicție clară,;
- Capacitate de învățare, și asimilare rapidă a informaiei;
- Activ, disciplinat, responsabil și concentrat;

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică  hr@documente.md   , telefon de contact  079424276.

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor.