Angajăm:

Operator Call Centru

Descrierea companiei
Bismobil Kitchen este un brand local cu o experiență de peste 9 ani pe piata Moldovei.
Punem la dispoziiția clienților din Moldova, România, Bulgaria, Spania, Rusia bucătării  personalizate la comandă.
Ne dezvoltăm rapid, am deschis 12 showroom-uri în România - la Iași, București, Brașov, Cluj, Timișoara, Sibiu, Craiova, Constanța, Pitești, Târgu Mureș, Oradea, Ploiești, unul în Bulgaria - Sofia, unul în Spania - Barcelona, în Rusia - la Moscova.

Candidatul Ideal
Ce cautam de la colegii din Departamentul de Call Center:
- Studii medii,
- Cunostinte bune de operare a calculatorului (MS Office),
- Experienta anterioara in activitatea de Call Center reprezinta un avantaj,
- Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa,
- Personalitate deschisa,
- Atenta la detalii,
- Ambitioasa, cu spirit dе echipa si atitudine pozitiva,
- Proactiva, cu bune capacitati de organizare si planificare,
- Usurinta dе a invata, orientata catre rezultate.

Descrierea jobului
Contactam clientii alocati conform procedurilor si standardelor interne ale companiei,
Furnizam informatiile solicitate privind serviciile si produsele clientilor,
Oferim informatii si raspunsuri la intrebarile clientilor intr-o maniera profesionala,
Înregistrăm reclamatiile primite din partea clientilor, transmitem catre departamentele de competență
Evidenta proceselor in baza de date CRM

Oferim:
Oportunitatea de a crește impreună, in cadrul companiei in continua dezvoltare
Posibilitatea de dezvoltare personala,
Program de lucru de Luni-Vineri 10:00-19:00,
Oferta financiara atractiva,
Traininguri specifice.

Te-am făcut curios? Nu mai sta pe gânduri,