HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Manager Dezvoltare Personal în cadrul departamentului Resurse Umane

Responsabilități:

  • Gestionarea procesului de management al performanței;
  • Gestionarea procesului de dezvoltare colaboratori;

Cerințe:

  • Studii superioare (Resurse Umane/Pedagogie/Psihologie);
  • Experiența într-o poziție similară de minimum 3 ani;
  • Abilități excelente de a vorbi și scrie în limbile Româna, Rusa și Engleza;
  • Abilități de trainer (constituie un avantaj);
  • Abilități analitice, spirit proactiv în soluționarea problemelor;
  • Abilitate de a lucra atât independent cât și în echipă;
  • Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasări de serviciu;
  • Disponibiltatea de a activa și locui în or. Rezina;

Beneficii:

  • Activitate într-o companie internațională cu grija fața de angajații sai, inclusiv sub aspectul Sanatății și Securității în Muncă și Dezvoltare Profesională;
  • Pachet social și salarial atractiv.

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa rr30@search4staff.com , indicând codul MDP. Detalii la 062101257