Angajăm:

Traducător

Echipa Documente.md – o echipa de profesioniști ce impartășesc aceleași scopuri, are nevoie de colegul/a ce va obține rezultatul dorit!

Responsabilitățile postului:

  • Traducerea documentelor și textelor;
  • Lucrul cu clienții (efectuarea comenzilor, consultarea clienților);
  • Lucrul cu traducătorii (verificarea executării comenzii);
  • Lucrul cu documentația (xerocopiere, scanare, introducerea datelor electronice);
  • Pregătirea documentelor pentru legalizare notarială.

Cerințe:

  • Studii superioare lingvistice în filologie sau traduceri;
  • Cunoașterea perfectă a limbilor rusă, română, engleză, franceză;
  • Experiență în domeniul traducerilor;
  • Experiența de muncă în birou de traduceri;
  • Aautorizația Ministerului Justiției RM constituie un avantaj;
  • Utilizator PC;
  • Sinceritate și onestitate;
  • Bună organizare;
  • Abilități înalte de comunicare;
  • Abilitatea de a lucra cu oamenii;

Condiții:

  • Pachet social;
  • Salariu fix + Bonusuri de performanță;
  • Oficiu modern amplasat in centrul orasului (mun.Chișinău);
  • Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid;
  • Program de lucru full-time (5/2);

Pentru a aplica, expediați CV cu specificarea postului și o fotografie la adresa electronică hr@documente.md  sau contactați-ne la tel.: +373 (79) 42 42 76.

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor.