Cel mai mare magazin online Rozetka.md recrutează:

Magaziner/Кладовщик

ROZETKA– companie mare, cu oportunități reale de dezvoltare. Căutăm oameni cu același spirit de dăruire, iar când îi găsim, nu-i mai lăsăm să plece. Aici vă puteți dezvolta împreună cu o echipă de profesioniști sau vă puteți schimba specializarea, dacă sunteți curioși să încercați ceva nou. Puteți experimenta continuu sau vă puteți alege un domeniu, pe care să-l însușiți până la cel mai înalt nivel. Fiecare dintre voi decide dacă vrea să evolueze pe verticală sau să efectueze zilnic munca preferată într-o companie cu stabilitate. Acesta este locul unde puteți activa întreaga viață, fără a avea senzația că stați pe loc.

Misiunea noastră– să fim un asistent universal în alegerea oricărui produs pe internet. Locul unde se poate găsi orice, oricând. Datorită căutării inteligente și prestarea onestă a serviciilor, facem viețile clienților noștri un pic mai bună chiar în acest moment.

Transformăm visele a milioane de oameni în realitate și îi căutăm mereu pe cei, care ne-ar putea ajuta să devenim mai buni. Dacă crezi că ai resursele necesare pentru a face oamenii mai fericiți, iar prestarea de servicii din Moldova – cea mai bună din lume, te așteptăm la noi!

Vă așteptăm în echipa noastră, dacă aveți:
• Experiență de muncă în depozit;
• Experiență în gestionarea stocurilor din depozit;
• Experiență în efectuarea inventarierii.

Principalele responsabilități:
• Colectarea mărfurilor pentru comenzile magazinului online;
• Ținereaб întocmirea documentației de depozit;
• Completarea și ambalarea mărfurilor pentru a fi expediate clienților.
• Menținerea ordinii în depozit.

Noi propunem:
• Salariu oficial: fix + bonus;
• Angajare conform CM al RM;
• Lucru într-o echipă puternică și unică;
• Posibilitatea de a studia și a vă dezvolta în diferite domenii (training-uri, bibliotecă corporativă, seminare deschise, etc.).

Abilități cheie
Logistica depozitului; Evidența de depozit; orientarea spre rezultat

Te așteptăm cu drag în echipa ROZETKA. Nu ezita și trimite-ne CV-ul tău hr@rozetka.md

Află mai multe despre noi: https://rozetka.md/

Кладовщик

Rozetka — большая компания с большими возможностями. Мы ищем близких по духу людей, а когда находим, не отпускаем их. Здесь можно расти вместе со своей командой или сменить специализацию, если хочется попробовать себя в чем-то новом. Можно постоянно учиться, а можно выбрать интересную сферу и копать только вглубь. Можно расти вертикально, а можно просто делать любимую работу в стабильной компании. Это место, где можно проработать всю жизнь без ощущения, что стоишь на месте.

Наша миссия - быть универсальным помощником в выборе любого товара в интернете. Единственным местом, где можно найти все. Благодаря разумному поиска и честному сервису мы делаем жизнь наших клиентов немного лучшим прямо сейчас.

Мы воплощаем мечты миллионов людей и всегда ищем тех, кто поможет нам стать лучше. Если вы чувствуете в себе силы делать людей счастливее, а сервис в Молдове - лучшим в мире, приходите!

Основная цель Кладовщика – прием товара на склад, хранение, выдача и проверка соответствия поступаемого товара на склад с сопроводительной документацией.

Мы ждем вас в своей команде, если у вас есть:
• Опыт работы на складе;
• Опыт управления складскими запасами;
• Опыт проведения инвентаризаций.

Что вы будете делать:
• Собирать товар по заказам интернет-магазина;
• Оформлять складскую документацию;
• Комплектовать и упаковывать товар для отгрузки клиентам.
• Поддерживать порядок на складе.

Мы предлагаем:
• Заработная плата официальная: оклад + бонус;
• Оформление в соответствии с ТК РМ;
• Работа в сильной и уникальной команде;
• Возможность обучения и развития по самым разным направлениям (тренинги, корпоративная библиотека, открытые семинары и т.д.).

Ключевые навыки
Складская логистика; Складской учет; Ориентация на результат

Будем рады вам в команде ROZETKA. Не медлите и присылайте резюме.

hr@rozetka.md

Узнайте о нас больше - https://rozetka.md/