Compania Call Communicate Angajează:

Operator call centru vorbitor de limba Romană (oficiu)

Suntem in cautare de persoane încrezute, energice si sociabile.
Pentru rezultate bune plătim cele mai mari bonusuri din Republica Moldova.

Cerințe
  • Cunoașterea limbii române.
  • Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul.
  • Implementarea indicatorilor planificați.
Responsabilitățile dvs. vor include:
  • consultarea clienților, informarea acestora despre produse;
  • gestionarea apelurilor reci.
Noi oferim
  • Angajare oficială, pachet social complet.
  • Salariu oficial, constând dintr-o parte fixă și o parte bonus,
    mărimea părții bonus depinde doar de rezultatele dvs.
    Angajații noștri câștigă în medie 15.000 de lei pe lună.
  • Instruire gratuita. Oportunitatea de angajare pe termen lung într-o echipa tânără, profesionista și veselă.
  • Program de lucru: 6 ore / zi, în schimburi de la 09:00 la 15:00 / de la 15:00 la 21:00. 6 zile pe săptămână.
Ce așteptăm de la angajații noștri?
  • Dorința de a câștiga.
  • Dorința de dezvoltare si avansare in functie.
Trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: callcommunicatecv@gmail.com  și noi revenim cu un sunet.