Misiunea noastră e să ajutăm cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă. Pentru a face acest lucru, suntem la grija sănătății orale a pacienților noștri de 10 ani. In prezent avem 3 clinici în Moldova si 2 clinici in România.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, ortodonție, estetică. Avem la activ peste 8000 de dinți tratați, zilnic tratăm peste 50 de pacienți și suntem mândri de asta.

Avem o echipă mare, incusiv in vînzări, marketing, suport, call centru si ne extindem în continuare! Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi în echipa noastră!

Specialist audit (procese interne)

Candidatul ideal:

  • este sistemic, organizat si are gândire analitică
  • are experiență de lucru intr-un post similar
  • este pro activ și responsabil

Responsabilități majore:

  • Elaborează programul misiunilor de audit;
  • Efectuează misiuni de audit intern în diferite departamente;
  • Verifică rapoartele operaționale ale întreprinderii, veridicitatea întocmirii acestora;
  • Verifică integritatea și eficiența utilizării activelor companiei;
  • Analizează instrucțiunile de serviciu, determină corespunderea repartizării atribuțiilor și prezintă propuneri privind includerea unor modificări obiective în regulamentele subdiviziunilor și fișele de post;
  • Întocmeşte rapoarte asupra activității desfășurate, note de serviciu și analitice

Beneficii oferite:

  • salariu motivant
  • posibilități de dezvoltare si avansare pentru cei mai ambițioși!
  • instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă
  • tratament stomatologic la prețuri speciale din moment ce ne ești coleg de mai mult de 6 luni

Dacă ai rezonat cu acest și ești pregătit pentru o nouă provocare, așteptam CV-ul tău pîna pe 25.09.2021 la adresa hr@smiledent.md
ATENTIE: Indică denumirea funcției în subiectul mesajului!