Angajăm:

Manager Proiect

Suntem o echipă de dezvoltatori specializată în crearea paginilor web. Ne place ceea ce facem, punem suflet în munca noastră și ne dorim să fim cei mai buni. Iar pentru că pe măsură ce creștem și evoluăm crește și numărul clienților noștri avem nevoie de o persoană care vorbește fluent româna, rusa și engleza și care va veni în echipa noastră unită și mereu pusă pe glume în poziția de manager de proiect. Dacă ești pregătit să lucrezi alături de noi avînd grijă ca fiecare proiect să fie realizat ca la carte, soluționînd problemele clienților și ajutîndu-i pe programatori să facă față provocărilor expediază CV-ul!

Responsabilități:
- managementul proiectelor;
- gestionarea procesului de dezvoltare software și managementul echipei;
- comunicarea cu clienții și programatorii pentru a pune la punct toate detaliile;
- susținerea procesului de dezvoltare a proiectelor (în special atunci cînd sunt dezvoltate concomitent mai multe proiecte);
- relaționare eficientă cu clienții;
- relaționare eficientă cu programatorii;
- stabilirea obiectivelor, explicarea cerințelor;
- prezentarea regulată a dărilor de seamă privind proiectele realizate și sarcinile îndeplinite.

Oferim:
- un birou amplasat chiar în centrul capitalei unde poți ajunge ușor din orice zonă a orașului;
- salariul plătit la timp, chiar și în carantină;
- oportunitatea de a contribui la realizarea diverselor proiecte, a cunoaște lucruri noi și a ține pasul cu timpul;
- ceai, cafea, un mediu de lucru confortabil și o echipă unită.