Angajăm:

HR Manager

Atribuții:
- căutarea, selectarea și evaluarea personalului;
- organizarea unui sistem eficient de selectare a personalului;
- realizarea interviurilor cu candidații;
- organizarea procesului de adaptare a noilor angajați;
- planificare curentă și de perspectivă a necesităților de personal în cadrul companiei;
- participare la elaborarea politicii de personal a companiei (sisteme de selectare, motivare).

Cerințe:
- aspect fizic plăcut;
- posibilitatea de a lucra cu un program extins;
- creativitate în soluții de a găsi oameni;
- experiență în realizarea interviurilor;
- bune abilități de comunicare;
- rezistență la stres, carismă;
- calitatea de a accepta că e omenesc să greșești;
- capacitatea de a provoca ușor și alți oameni, de a-i conduce și motiva, de a lua decizii;
- disciplina, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.

Oferim:
- salariu atractiv;
- lucru într-un birou confortabil;
- angajare oficială în câmpul muncii, pachet social;
- program de lucru full time.