Compania de construcții “FLORMIN-COM” se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în căutare de noi angajați. Alătură-te echipei noastre în funcție de:

Arhitect proiectant

Celui mai bun candidat compania oferă:
• Grafic de muncă flexibil (conform CM);
• Salariu demn și atractiv;
• Angajare oficială cu pachet social deplin;
• Ambianță plăcută de lucru, echipa tânără și creativă;
• Oficiul modern și confortabil.

Ne-am dori că viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:
• Studii superioare de specialitate;
• Cunoașterea avansată a programelor Archicad/Autocad/Photoshop/Sketchup;
• Abilități excelente de comunicare și convingere;
• Experiență de lucru în domeniul arhitecturii - minim 2 ani;
• Abilități bune de a lucra independent;
• Orientarea spre rezultat
• Spirit de inițiativă.

Responsabilități:
• Realizarea proiectelor de arhitectură pentru construcții;
• Lucru asupra proiectelor de execuție;
• 3-D modelare;
• Proiectare conceptuală;
• Monitorizarea și participarea la fazele proiectului și asigurarea asistenței tehnice pe toată perioada execuției;
• Efectuarea vizitelor și măsurărilor la obiecte.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: flormincom.hr@gmail.com    , indicând în subiectul scrisorii ”Arhitect proiectant”