Compania de construcții “FLORMIN-COM” se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în cautare de noi angajați. Fii noul nostru coleg în funcție de:

Recruiter

Celui mai bun candidat compania oferă:

  • Salariu atractiv și motivant;
  • Pachet social integral;
  • Lucru într-o echipă dinamică și profesională;
  • Program de lucru: full-time, Ln-Vn, 8.30-17.00;
  • Oficiul nou, modern și confortabil.

Ne-am dori că viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:

  • Studii superioare finisate;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română;
  • Experiență de lucru în domeniul recrutării;
  • Cunoștințe avansate de operare PC;
  • Cunoașterea și utilizarea tuturor surselor de recrutare din RM;
  • Gîndire analitică;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea campaniilori de recrutare și procesului de selecție a potențialilor candidați;
  • Intreținerea bazei de date a candidaților;
  • Urmărirea integrării și adaptării în companie a noilor angajați;
  • Gestionarea corectă a personalului în cadrul companiei;
  • Participare în elaborarea fișelor de post, instrucțiunilor, regulamentelor, etc;
  • Asigurarea bunei gestionări a relațiilor de muncă.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: flormincom.hr@gmail.com  , indicând în subiectul scrisorii ”Recruiter”