Angajăm:

Magaziner/Depozitar

Suntem bucuroşi să primim în echipa noastră pe cineva care:
Este o persoană activă, pozitivă și cu inițiativă;
Are abilităţi de comunicare si responsabilitate;
Are o etică de lucru bazată pe profesionalim, integritate şi transparenţă.
Responsabilităţile tale de bază sunt:

  • Recepţionarea şi eliberarea mărfii conform documentelor;
  • Depozitarea corectă a mărfii;
  • Menținerea ordinei și a curățeniei în încăperile depozitului.
  • Verificarea si participarea la realizarea inventarelor in depozit

De ce să te alături companiei ?

  • Vei avea parte de angajare oficială
  • Vei primi un salariu motivant si la timp

Cerinte:

  • comunicare cu departamentul de vanzari si logistica;
  • experiență: ca depozitar, consultant, constituie un avantaj
  • cunostinte de utilizare a PC-ului;
  • cunoasterea limbii romane/ruse
  • dornic de a munci
  • apt de muncă fizică
  • energic, muncitor

Programul de lucru:

     Luni- vineri 08:00-17:00
     Simbata zi libera
     Duminica zi libera
Oferim:

  • salariu de 6500 lei
  • posibilitatea de a creste in functie si salariu.
  • instruire.