Angajăm:

MERCHANDISER Chișinău URGENT!

Responsabilități:

  • elaborarea și îmbunătățirea normelor interne ce stabilesc principalele condiții tehnice de fabricare a pufuleților și snacks-urilor,
  • determinarea consumului specific și cantitatea de materii prime si materiale necesare fabricării produsului,
  • elaborarea și verificarea normei de consum de materii prime și materiale,
  • este responsabil de desfășurarea procesului tehnologic de producere a pufuleților și snacks-urilor, prin folosirea cât mai eficientă a metodelor de muncă și a utilajelor,
  • transmite conducerii date operative din producție asupra realizării producției sau a altor probleme ce pot aparea în procesul de producție.

Cerințe:

  • studii de specialitate domeniu tehnic, biochimic,
  • experiență în domeniu minim 2 ani,
  • cunoașterea proceselor de producție în domeniul alimentar,
  • este binevenită experiența privind implementarea proiectelor de îmbunătățire continuă (5S, LEAN 6Sigma, SMED, Quick Changeover),
  • abilitatea de a gestiona echipa de muncă,
  • cunoștințe operare PC.

Oferim:

  • angajare oficială, salariu foarte atractiv, pachet social complet,
  • program de lucru: Luni – Vineri, interval orar 8:00 - 17:00,
  • oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă și creativă,
  • oficiu în cea mai mare și mai modernă fabrică din țară,
  • cantină.